סניפים

רוטשילד 35 , ראשון לציון

נירים 3, תל אביב יפו

הנחשונים 46, אריאל

צור קשר

טלפון: 03-6553181

נייד: 054-4694290

פקס: 153-36553181

כתובת מייל: liat@liatfaigel-law.co.il

שעות פעילות 

א׳ – ה׳ 8:00 – 20:00

שישי 8:00 – 14:00

  • פייסבוק

כל הזכויות שמורות , עו"ד ליאת פייגל  2020 ©

גישור

משרדינו מתמחה בהובלת הליכי גישור בכל התחומים. גישור הוא הליך שמטרתו להביא לסיומו של סכסוך במערכת יחסים של יריבות ועוינות ע"י צירוף צד ניטרלי בעל ידע משפטי ורגישות שיכול להוביל את ההליך ולהביא לסיומו מבלי לפנות לערכאות משפטיות.

 

גישור יכול להתאים לכל קונפליקט. הקונפליקט יכול להיות בין עובדים להנהלה, או בין דיירים בבתים משותפים (בפרויקטים מורכבים של תמ"א, פינוי בינוי, או בניהול הבית המשותף), קונפליקטים בתוך המשפחה או בענייני ירושה. קונפליקטים קיימים גם בין חברים, או בין מדינות. גישור הוא פתרון המוצלח ביותר לכל סכסוך הוא הליך שמתקיים מחוץ לכותלי בית המשפט ויש לו תועלות רבות מעבר להשגת התוצאה עצמה.

 

משרדינו מאמין שהליך שנגמר בפיוס ופשרה מצמיח ערוצים חיוביים של התקשרויות והפריות עתידיות.

 

 

הובלת הגישור מלווה על ידנו באופן ניטרלי, מקצועי תוך הכלה והקשבה של כל הצדדים בהליך הגישור. אנו יודעים למצוא פתרונות יצירתיים לכל סכסוך כאשר קיימת נכונות לסיים את ההליך בדרכי שלום. אנו שואפים לזהות מטרות ויעדים משותפים בין כל הצדדים ולפתח את ערוצי התקשורת הקיימים. 

 

להליך של גישור ישנם תועלות רבות הוא מסתיים בהסכמה, אינו פומבי, מתמקד בצרכים ואינטרסים והוא מאפשר לחשוב על היעדים העתידיים.

הליכי הגישור המלווים על ידנו מובלים במשרדינו בנועם, בסביבה נעימה ובטוחה, תוך שמירה על כללי אתיקה ושם דגש על בניית מערכת יחסי אמון. תהליך שמובל בשקיפות ובמקצועיות רבה.

למשרדנו כל הידע והרגישות הנדרשת להוביל הליכי גישור בהצלחה רבה ולחסוך פנייה לערכאות משפטיות.