סניפים

רוטשילד 35 , ראשון לציון

נירים 3, תל אביב יפו

הנחשונים 46, אריאל

צור קשר

טלפון: 03-6553181

נייד: 054-4694290

פקס: 153-36553181

כתובת מייל: liat@liatfaigel-law.co.il

שעות פעילות 

א׳ – ה׳ 8:00 – 20:00

שישי 8:00 – 14:00

  • פייסבוק

כל הזכויות שמורות , עו"ד ליאת פייגל  2020 ©

אודות המשרד

משרד עוה"ד ליאת פייגל ושות' הינו משרד אזרחי - כלכלי מוביל אשר מתמחה במגוון תחומים משפטיים, ומובילים ביניהם דיני עבודה, דיני משפחה, מקרקעין, פלילי- כלכלי, הוצאה לפועל, דיני מסחר, אזרחי ודיני צבא. המשרד עובד בשותפות עם משרד שגיב בלזר ושות' עורכי דין ונוטריון בעל ניסיון של 20 שנים, וביחד עם צוות של עוד 12 עורכי דין מנהלים תיקים בתחומי המשפט התאגידי, מסחרי, מיסויי, הוצאה לפועל, הלבנת הון, פירוקים, כינוסים, השבחת חברות, פשיטות רגל ודיני בנקאות וכן מטפלים בעבירות פליליות כלכליות ועבירות צווארון לבן וכחול.

בשילוב בין כלל תחומי המשפט מעניק המשרד את השירות המשפטי האיכותי ביותר שיש על ידי מומחים מהמעלה הראשונה ומהמובילים בתחומם.

שם המשרד הולך לפניו והשירותים שהוא מעניק מבוססים על חותמת איכות גבוהה אשר הוכחה לאורך כל שנות קיומו – 20 שנים של עשיה ביחד עם השותפים במשרד שגיב בלזר ושות' עורכי דין, כאשר לקוחות המשרד זוכים לליווי מקצועי צמוד, זמינות גבוהה וקשר אישי חם ומסירות המבוססים על ערכי החדשנות, היצירתיות, המצוינות,  ו"חשיבה מחוץ לקופסא" אשר מקבלת ביטוי עמוק בכל עשיה של המשרד למול לקוחותיו.

המוניטין המקצועי הרב של המשרד אשר נבנה במשך 20 שנים של עבודת השותפים, מבוססת על ניסיון עשיר בכל תחומי המשפט בהן המשרד עוסק וההצלחות בייצוג לקוחות לא מאחרות להגיע והכל בזכות עבודת צוות, אכפתיות והקשבה לצרכי הלקוח המושקעים בכל תיק ותיק עד להשגת ההצלחה והיעדים שהוצבו בכל תיק לטובת הלקוח.

משרדנו המשותף כולל גם עורכי דין שהם גם רואי חשבון, בודקי שכר, מגשרים ובוררים העוסקים בכל תחומי המשפט ומעורים בכל חקיקה חדשה ובכל ההתפתחויות בתחום המשפטי. המשרד מעורב בניסוח חקיקה חדשה ובוועדות שונות בלשכת עורכי הדין ו/או רואי החשבון בישראל.

מומחיותם של עורכי הדין במשרד ובמיוחד שותפיו הופך את המשרד להיות בית לכל לקוחותיו "One Stop Shop". לקוחות המשרד נהנים משירות משפטי מקיף בכל תחומי המשפט ותוך הבנת צרכי הלקוח במטרה להשיג את היעדים שנקבעו ברמה האסטרטגית והטקטית בתיקים המטופלים על ידי המשרד.

לקוחות המשרד רואים במשרדנו בית למכלול בעיותיהם ו/או לקשיים המשפטיים ואתגרי החיים בתחומי משפט מגוונים ביניהם : עבודה, משפחה, תאגידים, מסחרי ואזרחי, שינויי מבנה – מיזוגים, פיצולים והעברת נכסים, בנקאות ומימון, מיסים, הלבנת הון, עבירות כלכליות – צווארון לבן וכחול, עבירות מיסים, ליטיגציה מסחרית ואחרת, יישוב  סכסוכים – בוררויות, גישורים, פישורים, צווארון לבן, הייטק, מסחר במטבעות וירטואליים, תשתיות ופרויקטים, דיני צבא, ועוד.